Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit illik adni az ügyelete...

Mennyit illik adni az ügyeletes dokinak, szülésznőnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Semennyit, felejtsd már el ezt az idióta szokást!
2011. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség. Azt még elfogadom ha fogadott dokinak vagy szülésznőnek fizet valaki (ahol egyébként is megmondják az árat), mert ott azt fizeted meg, hogy készenlétben állnak és mennek ha hívod őket, bárhol is vannak.

De ha csak úgy bemész szülni, akkor fölösleges. Ez a munkájuk, kapnak is érte fizetést. Egy ajándékcsomag bőven elég.

2011. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 20.000 Ft-ot adtam 2008-ban az ügyeletes dokinak a császár után. Ez színtiszta hálapénz volt, és többet is adtam volna ha lett volna rá keret, mert Őneki köszönhetem hogy a fiam él és egészséges.
2011. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

"mert Őneki köszönhetem hogy a fiam él és egészséges."


...á tehát akinek nincs 20 lepedője nyomorék vagy halott gyereke lesz..

2011. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem azt írtam, hogy ha nincs rá pénzem akkor ez + az történik.

De ha akkor és ott nem az az orvos van, akkor nagy valószínűséggel vagy sérült vagy halott lenne a gyermekem. Hozzátenném, hogy nem Ő volt az ügyeletes, mert ez nappal történt. A fiatal, tapasztalatlan ügyeletes orvos még szórakozott volna a hüvelyi szüléssel, de a főorvos kiadta a parancsot hogy irány a műtő. És ennek köszönhetem hogy a fiam él és egészséges.

2011. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!