Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megérné megvenni...

Szerintetek megérné megvenni ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

[link]


Milyennek találjátok?


2011. jún. 3. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem drága, az árát talán megéri, de én nem venném meg. És hogy miért nem ? Mert nem tetszik. Újszülöttnek vennéd?

Nekem például fontos, hogy legyen mózes is a kocsihoz. Bár nekem a harmadik emeleti lakás miatt, mivel nem szándékozom mindig az egész kocsit felcipelni. ;)

Ja és engem zavaaar az a rozsda...

2011. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem tetszenek?Teljesen újak és csak 29.900 Ft-ok.Mi ilyet vettünk van hozzá esővédő,mózeskosár,pelenkázótáska!Persze nem ismerem az ízlésed de hátha segítettem!

[link]

2011. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha rám hallgaszt, 2 ygrek után FELESLEGES a mózes arra a pár hónapra.

Sima vízszintesig döntehtő babakocsi lábzsákkal bőven elég.

Inkább vegyé TS-es kocsit, így a hordozó is megvan,

2011. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mózeskosarast tényleg úgy gondolom felesleges venni, azt semmiképpen nem szeretnék. Olyat, ami vízszintesig dönthető, az jó lenne.

A mózes arra pár hónapra felesleges, még azt is kerülgessem...

köszi a válaszokat.

2011. jún. 3. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy eladó fiús babakocsim, pont ma raktam fel meghirdetni! Ha érdekel írj privit és küldök róla képeket.
2011. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!