Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 héten költözöm haza a baba...

33 héten költözöm haza a baba születése miatt. Akkortól lenne fogadott orvosom akivel eddig egyszer találkoztam. Ti mennyit adnátok neki a szülésre ha X összeg a tarifája? Megadnátok azt, vagy kevesebbet mivel nem kísérte végig a terhességet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hozzá jártál volna terhesgondozásra, akkor havonta a vizitdíjat kifizetted volna. Így én a helyedben a szülésért odaadnám ugyanazt a pénzt, amit egy végigkísért terhességgel. Ráadásul az jutott még eszembe, hogy az én orvosomhoz a 33-35. hétig ildomos járni magánrendelésre, magyarul addig fizetek havonta, utána pedig a klinikára járok be, de pont ez után az időszak után hetente legalább 1-2-szer foglalkoznia kell velem anélkül, hogy pénzt adnék. Én úgy gondolom, hogy ezt az időszakot is bekalkulálva várják el a szülésért az a bizonyos összeget. Bár az én orvosomnál úgynevezett tarifa nincsen, annyit adsz amennyit gondolsz, de a vizitdíj 10× szokták.

Elég sok mindent leírtam, amit ebben a témában gondolok, hátha ez alapján könnyebben döntessz, hogy is legyen.

2009. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy megkérdezem,de honnan költözöl haza??

Mie´rt nem szülsz ott ahol eddíg jártál orvoshoz??Gondolom jártál?

ha fogadott orvos lessz,úgy is megmondja a tarifáját.Minden doki más összeget kér el.

Teljes "árat" nem kérhetne,mert nem kísérte végig a terheségedet,viszont a szülése´rt jó összeget kérhet.Akár 100.000Ft ig is.

2009. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!