Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hete szültem és alig van...

2hete szültem és alig van tejem kb 20ml (3óránként gyűlik össze)! A cigaretta árt a babának? Ezzel a kis tejjel?

Figyelt kérdés

Nem leszidásokat kérek nem vagyok nagy dohányos,de ha rágyujtok egynap 2-3szor az nagyot árt neki?

Komoly válaszokat várnák nem megvetést!

Köszönöm


2009. márc. 20. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem jó a dohányzás, akámilyen kevés is a tejed!!
2009. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem se jó a cigi.Én is akkor kezdtem újra cigizni napi 1-2szálat mikor már nem szoptattam.
2009. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás kis mennyiséggel is eljut a picihez! Amúgy abba is gondolj bele, hogy miután elszívtad és elnyomtad a cigit, füstös vagy! A tüdődből ugyanúgy tisztul még, így a cigi elnyomása után is "ráfújod" a babára. A füstös ruháról már nem is beszélve. Tudod, én így terhesen is nehezen viselem, ha mellém ül egy dohányos a cigi elszívása után (pedig én is cigiztem!!!). Gondolj bele, hogy a babádat is zavarhatja attól, mert ő nem tud érte szólni! Tudom, hogy nagyon nehéz megállni, de próbáld meg! A babád is érdemel ennyit!
2009. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, árt a babának. Az anyatejen keresztül is bejut a szervezetébe. Az ő kis gyenge szervezete még a kis mennyiségű méreganyagokat sem olyan egyszerűen kezeli, mint egy felnőtté. Én a helyedben a baba miatt is, meg maga miatt IS letenném a cigit. Nagyon rossz szokás és még sok pénzbe is kerül, a méreganyagok pedig a tüdőből soha nem ürülnek ki.
2009. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarok megvetően írni, ne értsd félre, de nem mindegy, hogy nagyot ártasz neki, vagy kicsit? Olvastad már valahol, hogy a dohányzás jót tesz bárkinek? Szóval egyértelmű, hogy senki nem fogja azt írni, persze, nyugodtan dohányozz,mert semmi bajt nem okoz a babának sem. Az anyatejjel nagyon sok minden eljut a babához, hiába szűr ki a szervezet sok méreganyagot, akkor is eljut hozzá. Szerintem, ha nem akarsz leszokni róla, akkor inkább tápszert adj neki. Főleg, ha úgy sincs elég tejed.
2009. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel a szoptatást,a babának szüksége van rá!Tedd többször mellre,azt beindul a tejtermelődés.Vegyél szoptatósteát,idd azt előirás szerint!Ne idegeskedj,ha mindjárt nem dől a tejed!Kitartás!
2009. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!