Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomással meddig...

Magas vérnyomással meddig vihetem a terhességet? Épphogycsak ma töltöm a 36. hetet!

Figyelt kérdés
160/100 általában a vérnyomásom, de van amikor kiugrik 180-ra, 190-re. Mátol kapok vérnyomácsökkentőt, napi 3x1 dopegyt-et. Mennyi idő mig hat?? És ha nem segĺt, beindĺtják a szülést?? Nagyon félek es feltem a babát.
2011. jún. 9. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2-3 nap múlva biztos érezni fogod a hatását főleg, hogy napi 3× szeded.

Én azon csodálkozom, hogy nem tartottak bent a kórházba!

Ilyenkor már simán befektetnek, hisz ez nem mókás dolog.

Plusz, ha a súlyod megugrik és fehérjét találnak a szervezetedben, akkor az utalhat terhességi toxémiára is.

Reméljük, hogy a magas vérnyomásodon kívül nincs más problémád!!!

Ami biztos, hogy nagyon sokat pihenj!!!

2011. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A kórházból ĺrok,befektettek. Csak nagyon el vagyok keseredve. :(
2011. jún. 9. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj a 36. héten már elég érett a babád, ha a súlya is megfelelő és előbb születik már nem számít koraszülöttnek!!!! Én 35. héten szültem,235/100 vérnyomással amiből semmit nem éreztem, egy hétig vártak velem, de én állandó 180-190 nel voltam és be is fektettek, a nyelvem alá kaptam "puffot"!A baba egészséges volt, császárral vették el és utána rendbejött a vérnyomásom.:) Ja! ha nem vizesedz meg ilyesmi akkor biztos nem toxémia, nekem sem az volt:) aztmondták egyszerűen a 30.hét után van akinek megemelkedik... pihenj sokat ,ne idegeskedj a babád rendben lesz, mert figyelik!!!! Jó egészséget és sok örömet kívánok!!!:)
2011. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajos vizesedek is nagyon, de toxémia nem áll fenn, a vizeletemben nincs fehėrje.
2011. jún. 9. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én toxémiásan feküdtem bent, amíg a vizsgálati eredmények jók, addig nem indítják a szülést, amíg a vizsgálati eredmények jók és a baba jól érzi magát. Nekem a 38. héten indítottak, burkot repesztettek, természetes szülés volt, 2. gyerek 1,5 óra alatt. Szerencsére hagytak szülni, nem vittek egyből a műtőbe.
2011. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Judit20 ***** válasza:
Szia! Én 12 hetes vagyok és már most 3szor 1-t szedek de sokkal jobban érzem magam! Ha elfelejtem be venni akkor nagyon fáj a tarkom:(
2011. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek voltak a tüneteim, mint neked, én a 41. héten szültem. Szerencsére én nem feküdtem bent. A szülés problémamentesen, természetes úton zajlott. Minden rendben lesz, ne izgulj!
2011. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a vàlaszt! Képzeljétek, tegnap 8,5 kilo víz jött le rólam! Gyümölcsnapom volt és gyűjteni kellett a vizeletet. Ha nincs benne fehérje és a vérnyomásom beáll a gyógyszertõl,akkor hazamehetek, folyamatos kontroll mellett. Ma reggel már jó volt a vrnyomásom,
2011. jún. 10. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
tegnap 14:56 vagyok! Örülök, hogy ma jobban érzed magad!!! Csak a jóra gondolj :) Ja! és a kórházban amit hallasz a szobatársaktól, az egyik füleden be... a másikon ki!!!! Te te vagy, nem ők...!!!:)
2011. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van! Köszönöm! És csak a jóra gondolok!:)

Köszönöm mégegyszer! :)

2011. jún. 11. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!