Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. hetesen normális ez? A...

22. hetesen normális ez? A melleimből már rendesen tej folyik, méghozzá olyan sárga mint a vaj, mitől van?

Figyelt kérdés
tudom nem szabad nyomkodni nem is nyomkodom de ha egyszer folyik.mi lesz még a szüésig.
2009. márc. 20. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Nem irtad hány hetes vagy,de teljesen normális.Vegyél meltartóba betétet és igy nem lesz zavaró,de késöbb lehet,hogy el fog múlni a tejfolyás.

Csak ne aggódj.

2009. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez természetes!

Ne izgulj!

Nem mindenkinél jelentkezik, de ha mégis nem kell megijedni, csak tényleg nem szabad nyomkodni.

Boldog babavárást!

2009. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem már 13.héttől van volt amikor rendesen folyt van amikor éppen csak egy pici jön belőle változó de vettem kicsi párnákat cicitartóba szülés után úgyis fog kelleni és már most teljesen hozzá szoktam hogy ott van hogy van amikor eléggé sűrűn kell cserélgetni stb

36 hetes

2009. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!