Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki rosszul volt, hányt a...

Aki rosszul volt, hányt a terhessége első harmadában, az hanyadik héttől kezdődött és hanyadik hétig tartott? Kisfia, kislánya lett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Kisfiamnál 6-8ik hétig hányingerem volt de csak reggel! Most a 6ik héttől a 12ikig folyamatosan egész nap hányingerem volt,hánytam is,most azt mondja az orvos,hogy kislány lesz!
2011. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mind 2 alkalommal: 6-12/13. hétig tartott a rosszullevős időszak, mind a ketten fiúk.
2011. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem hánytam, de 24 órás hányingerem volt. Nagyjából a beágyazódástól (még nem kellett megjönnie) és a 11. hétig tartott. Aztán egyik nap mintha elvágták volna.

Kisfiam lett.

2011. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Még nem is gondoltam a terhességre,amikor már minden kijött belőlem. A 3.hónapig naponta kaptam egy injekciót,így megmaradt bennem egy kevés étel. Lefogytam 10 kilót. Egészséges lányom lett.

A másik lányomnál és a fiamnál nem hánytam egyszer sem.

2011. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az első terhességemnél, minden szó szerint minden kijött belőlem,még a víz is(13éve),szörnyű volt,fiú lett.Aztán a 2.terhességem (3éve) ott "csak" hányingerem volt,1-2szer jött ki belőlem ez az,inkább iszonyú gyenge voltam,fel kelni sem tudtam,egész napi hányingerrel,kislány lett. Most 3.terhességemnél,egész napi hányinger nagyon keményen,a 15.hétig eltartott,más nem igazán volt. Most a 30.hétbe vagyok úgy néz ki kisfiú lesz :)

Üdv

2011. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam van, kb. a 7. héttől voltam rosszul bőven félidőig. A baba már rég mocorgott, nekem mégsem lett jobb. Aztán egyszer a 22-23. hét körül mintha elfújták volna.... Utána végig nagyon jól voltam, szinte kirobbanó formában. :)
2011. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első terheségemmel kb.a 7.-dik héttöl kezdődött és a 16.-dik hétig tartott a napi hányás.

A második terheségemben már ritkábban hánytam,de ott is kb.a 15.-dik hétig tartott!

Mindkettő kislány

2011. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánál, és most, hogy a másodikat várjuk szintén a beágyazódástól a 13-14. hétig tartott. Fogytam is rohamosan. Egész napos émelygés, és jó néhány hányás. Mindkettő kisfiú.
2011. jún. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6. héttől émelyegtem,10. héttől hánytam a 18. hétig.akkor egyik napról a másikra elmúlt.kisfiam lett.
2011. jún. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szegénykék- úgy látom a baba neme mindegy, kisfiuk és kislányok is egyformány okoznak ilyen erős tünetet.

Én most várom a harmadik bébit, még csak 5hetes vagyok, és eléggé hányingerem van- az első két fiamnál nem nagyon volt semmi tünetem. Az elsővel kb 7-8. héten -két hétig volt kis hányinger, a kicsivel igazából semmi...

Kiváncsi vagyok, ő majd kislány vagy kisfiu lesz-e.


Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 11. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!