Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki rosszul volt, hányt a...

Aki rosszul volt, hányt a terhessége első harmadában, az hanyadik héttől kezdődött és hanyadik hétig tartott? Kisfia, kislánya lett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A fiamnál egy na voltam rosszul, délelőtt.

Most várom a másodikat, 5-6 hetes korától rosszul vagyok, egész naposak az émelygések, hányinger jön bármikor, most 13 hetes vagyok, és nem igazán múlik.

2011. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kislányom van, és kb. az 5. héttől hánytam a 12. hétig, vészesen, infúzióra is voltam kötve, sajnos. A folyadékot feltétlenül pótold,amennyire tudod.
2011. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
7-20-ig hánytam reggelente epét. Néha kaja is visszajött. Kislányom lesz.
2011. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az elsővel a 7. héttől a 10. hétig csak émelyegtem, a 10. héttől viszont hánytam is félidőig, fiam lett. Most a másodikkal már az 5. héten elkezdődött a hányinger és a 11. hétig egész napos hányinger gyötört, este hányással kiegészítve. Most vagyok a 14. hétben, de még délután előfordul, hogy hányingerem van. Őt még nem tudjuk milyen nemű.
2011. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Milyen nemu lett a baba? Nekem a tuneteim teljesen masok mint az elsonel ezert kivancsiskodom.
2015. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

18.hétig. Kislány elméletileg,gyakorlatilag majd ha megszületik az lesz 100%,de azt hallottam,hogy a lányok "szenvedtetik" meg az anyjukat!

Most 23 hetes vagyok és tegnap előtt hánytam :D :D Boldog babavárást!

2016. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az egyik női ismerősőmnek csak hányingere volt,de nem hányt 20.hétig fiu lett,másik ismerösöm teherbe eséstől 20-22.hétig hányt fogyott 4-5 kilot teherbe esési sulyábol és fiu lett
2021. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!