Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-28 hetes kismamik hogy...

27-28 hetes kismamik hogy vagytok? Panaszok vannak? Hogy viselitek a nyarat? Voltatok már 4D-n? Mekkora a babátok? Mennyit mozog egy nap? Mikor mozog többet, ha nagyon meleg van, vagy ha szeles, hűvösebb az idő?

Figyelt kérdés

Mikorra vagytok kiírva? Miket vásároltatok már eddig a babának? Fiú, lány?

/Nekem nagyon dagad a bokám és a lábfejem, főleg a bal, a babám sokat lustálkodik főleg csak estefelé mozdulgat, vagy reggel, ha nagyon meleg van szinte egyfolytában alszik. Kislány lesz, a 4d-n a 27. héten voltunk, a múlt héten és 1300-1400 gramm körülinek becsülték. Elvileg szeptember 10 körül fog születni, de lehet előbb 2 héttel, mert állítólag nagyobb. én már kaptam egy csomó kis ruhát, újat és használtat is, vettünk is pár dolgot, de a java még ezután jön/ Boldog babavárást mindenkinek:)


2011. jún. 13. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi hogy betolakodok remélem nembaj! Én okt.17-re vagyok kiírva. Kisfiam lesz. Hát a meleget én általában jol birom de mostanában folyton csak feküdnék. Én a 18-di héttől érzem a baba mozgását. És egyre többet és erősebben:) Én elsőnek 15 hetesen voltam 4D-n. Majd mostanság akarunk majd elmenni csak nem tudom mert úgy akarjuk hogy lássuk az egész testét és az arc formáját is . Nem tudom mikor érdemes menni. És te hogy vagy? Te voltál már 4D-n?
2011. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához. Én voltam 18 hetesen is 4d-n, meg a múlt héten. 18 hetesen még teljesen látszott, egész alakban,de akkor még nem volt olyan babás, a legutóbb mikor voltunk meg is lepődtünk mennyit változott, kis pufi-baba lett, még mindig jól lehet látni, de már nem fér bele teljes egészében a képbe. születéséig már csak hízni fog,a vonásai nemigen változnak. nagyon édes volt. Szerintem 25-30 hét között érdemes menni.
2011. jún. 13. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én még tűrhetően, csak nagyon meleg van és sokszor szédülök. Most meg beteg is vagyok, egy kis nátha. 4D-re most fogunk menni a 30 héten. Mozogni nem mozog napközben sokat, de estefelé vagy éjjel bepótolja a mozgást. Vagy ha nincs nagyon meleg, akkor meg se áll. Eddig még nagyon nem vetünk mink se semmit (ami megvan az a kiságy, babakocsi, kislányra ruhácskák, de ezeket mind örököltük a tesómtól). Ja még nem tudjuk mi lesz kislány vagy kisfiú, eddig mindig a popóját mutogatta :) Szeptember 4. vagyok kiírva.

Boldog babavárást mindenkinek!!!

28+1 hkm

2011. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akire77 ***** válasza:
Szia 27hetes vagyok,szeptember 12-re vagyok kiírva de szerintem nem húzzuk addig.nekem mostanában nem nagyon dagad már a bokám,mondjuk muszáj voltam tenni annak érdekében.kislányom lessz,már vannak babaruháim és pont holnap megyünk vásárolni pár dolgot még kiságy és egy pár aproságot még.az én Biankám is elég mozgékony már,de nagyon melegben inkáb pihen ő is.már nagyon várjuk őt,gondolom más is igy van vele.
2011. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!