Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülőszobára mit "kell"...

A szülőszobára mit "kell" bevinni? Mit ajánlatos?

Figyelt kérdés

A kórházi csomagot nagyjából összeraktam már csak 1-2 dolgot kell beletenni.A szülőszobai csomaggal vagyok bajba!A baba cuccai is készen állnak.

Köszönöm a segítséget!

36 hetes kismama


2011. jún. 14. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha apás szülés lesz, akkor az apa-csomagot (steril ruha, ami ált. kapható a kórház gyógyszertárában vagy gyógyászati segédeszköz boltjában).


Neked egy hálóinget vagy ilyesmit, amiben szülni szeretnél, szénsavmentes ásványvizet, csokit (bár én egyszer sem akartam közben enni, de van, akinek szüksége van rá), egy eldobható bugyit, egy tena betétet, feltöltött fényképezőgépet üres memóriakártyával (előtte ha lehet, állítsátok be, hogy ne vakuzzon).

2011. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A papucsot kihagytam, arra is szükséged lesz, amíg bemész a szülőszobára a vajúdóból. :) Szép szülést és jó babázást!
2011. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-Hálóing (egy amiben szülsz sötét színű, egy amit szülés utáni zuhanyzásnál veszel fel, kiv. ha ott adnak)

-Zuhanyhoz minden hozzávaló-mindenből csak pici eldobható flakont vegyél

-papucs, amiből nagyon könnyű kibújni.

-vízet inni, ha engedik, és citrom félbevágva, ha esetleg nem.

-kézi törölköző, amit a párod be tud vizezni a hűsítéshez.

- ha kell. hajgumi, szemüveg, kontaklencse cucc, hozzátartozónak:

-fényképező gép -feltöltve elemmel, aksival.

-papucs, ha előírják, ha nem adnak ott lábzsákot

-ha hosszú a vajúdás, akkor aprópénz a kávé automatához.


és a kitartást otthon ne hagyd :)

2011. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-férj-műtős ruhában

-tiszta zokni

-papucs

-tusfürdő

-türolkoző

-fényképező

2011. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!!!Akkor ezeket még ma de legkésőbb holnap összerakom!

Mindenkinek minden jót kívánok!:-)

2011. jún. 14. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!