Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszt elvégzése utáni percekbe...

Teszt elvégzése utáni percekben egy csík jelentkezett csak, viszont kb. fél óra múlva egy halvány, a másikkal ellentétes, tehát vízszintes csík jelent meg. Lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
2007. jún. 30. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,hogy milyen tesztet vetél,de én me´g nem hallottam olyan tesztröl,amin vizszintes csík jelent meg.

valószi´nü,hogy a teszted nem jó.

Vegye´l másikat,vagy fordulj orvoshoz,ö tudja megmondani a legbiztosabb va´laszt.

Mindi´g két csík jelzi a terhességet.Lehet,hogy te is állapotos vagy.

2007. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
általában bele van írva a tesztek tájékoztatójába, hogy hány perc után olvasható a valós eredmény és az is, hogy fél óra múlva már nem értékelhető.
2007. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a teszt hibás. Ugyanis a most forgalomban lévő tesztek 1-2 percen belül kimutatják a végleges eredményt. Én is jártam már így, hogy hibás volt a tesztem. Vegyél egy másikat, vagy fordulj orvoshoz, az a legbiztosabb teszt.
2007. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!