Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek segített az utrogestan?...

Kinek segített az utrogestan? 2 vetélés után ismét babát várok és duphastont és utrogestant kaptam, vérzésem nem volt, barnázás sem. Aki szintén ezt kapta segített neki? Megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama
2009. márc. 22. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem a 9. héten volt egy kis vérzésem, és utrogestant kaptam, 2x1-et kellett használnom a 12. hétig. Semmi baj nem lett, a baba jól van :) Most 16 hetes vagyok.

Nyugodj meg! :)

2009. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 7. héttől barnáztam, véreztem, görcsöltem.Kaptam utrogestan hüvelykapszulát, és minden rendben ment eddig.12. hétig használtam.Most 25 hetes vagyok.Remélem mostmár minden rendben lesz:))
2009. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már két vetélésem.Most 14 hetes múltam,a mostani terhességemnél is a 7. héttől jelenkezett barnás folyás,azóta szedem a duphastont és a rutascorbint.Szerencsére minden rendben van!Ne aggódj és pihenj sokat!
2009. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem az első 6 hetes uh-n felírta a doki az utrogestant mert előtte 3 hónappal volt vetélésem 3*1 használtam a 8 héten kicsit vérezni kezdtem onnantól 3*2 kellet használnom

37 hetes

2009. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem 6 hetes terhesen ömlött a vér, a doki ki akarta kaparni a picurkát, de még volt szívhangja.Utolsó esélyként azt mondta, próbáljuk ki az utrogestánt.Megmaradt...Ma már 8 hónapos és gyönyörű kisfiú.
2009. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem tavaly volt egy missed ab-m.A következő terhességnél barnázás fordult elő a 6. héten.Kaptam duphastont amit a 12. hétig szedtem.Szigorú ágyfekvés mellett már a 18. hetet taposom.Nálad sem lesz semmi baj.Pihenj sokat,ne emelj,ne fürödj forró vízben, inkább tusolj.Vigyázz Magadra!!!
2009. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Nekem semmi bajom nincs ezalatt a terhesség alatt,csak azért kaptam hogy megmaradjon a baba,az előzmények miatt.Remélem nem lesz semmi baj.Mindenkinek gratula!!!
2009. márc. 22. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem még kapsz erről értesítést és tudsz írni! Kedves kérdező ugyanebben a cipőben járok, 2 vetélés után, én is utrogestant kaptam, hogy ne legyen baj. Neked hogy alakult? Minden rendben volt?
2022. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!