Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj az, ha az egyik lábam...

Baj az, ha az egyik lábam sokkal jobban szokott bedagadni az ödémától, mint a másik?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy baj, hogyha csak az egyik láb dagad a másik nem. Nekem mind a kettő dagad, de míg az egyiken éppen hogy csak látszik, a másik nagyon csúnya szokott lenni. Főleg az utóbbi hétben ebben a nagy melegben.


33hkm


2011. jún. 18. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra nem tudom a választ,hogy az egyik lábad miért vizesebb a másiknál,de a sószegény táplálkozás,a láb felpolcolása nagyon sokat tudnak segíteni.Nekem jól esik a hideg vizes lábfürdő is.32 hetes vagyok,és egyetlen nap volt,mikor bedagadt a bokám,ijesztő volt,de utána vigyáztam a sóval,sok vizet ittam,és már másnap estére elmúlt.
2011. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik jobban dagad mint a másik.
2011. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!