Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mav korhazban voltam amnioce...

A mav korhazban voltam amniocentezis-en majdem egy hete, mivel a negyes tesztem eredmenye 1:97 volt Down korra. Csinalnak ott "FISH" (gyors) tesztet?

Figyelt kérdés
Ott alairattak velem egy papirt, hogy csak a down kort fogjak szurni, semmi mast, mert arra van magas kockazatom. Igy is 3 het lesz az eredmeny?
2011. jún. 19. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha valami gond van a viszgszámíott 2 hétre értesítenek, ha nincs baj, akkor érvényes a 4 hét.

Még van 1 heted.

2011. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mi a fish teszt, de nekem is a MÁVban csinálták, annyit írtak csak rá, hogy anya életkora miatt végzett genetikai vizsgálatot végeznek. Nekem 1:50-hez lett Down-ra, 4 hét múlva betelefonáltam, és azt mondták, ha 2 héten belül nem kerestek, akkor biztos, hogy negatív. Az lett :) Egyébként rengeteg genetikai betegség létezik, lehetetlen mindre szűrni. Nem baj, ne félj, nem lesz semmi baj :)
2011. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Csak arra kell gondolni hogy egészséges lesz a babám.

Nem kell mindig a rosszra gondolni. Tudom milyen . Mindig csak pozitívan. Mert ha állandóan arra gondolok hogy beteg lesz vagy lesz valamilyen baja stb.... akkor szoktak bekövetkezni a problémák.


Jó baba várást.


18+4 hetes kismama

2011. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma kaptam meg az eredmenyt, 4 hettel a magzatviz vetel utan. "Az alkalmazott citogenetikai modszerekkel - a vizsgalt sejtekben - a Down szindromara utalo kromoszoma-rendellenesseget nem talaltunk."
2011. júl. 12. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!