Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyérre van valami krém?

Aranyérre van valami krém?

Figyelt kérdés
2008. febr. 22. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hemorid kúp és kenőcs,reparon kúp és kenőcs.Ezeket használhatod.Nekem a szülésznő mondta,hogy ezeket lehet,mert gyerekágyas időszakban is alkalmazzák.Nem lesz baja a babónak sem.
2008. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Aurobin kenőcs - majd szülés után, terheseknek ugyanis nem ajánlott, addig is ha fájdalmat okoz, Lidocain kenőcs (nem vényköteles). Szülés után szépen javul, gyakran teljesen eltűnik. Ha nem, műthető, ha az ember nem akar többet szülni.
2008. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Párom körömvirágot használ.
2008. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

MASTU kúp, vagy kenőcs.

REPARON kúp, vagy kenőcs. :))

2008. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
87%
Homeopátiás szer is jó, a Collinsonia canadensis 5Ch.
2008. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%

AKTÍV BALZSAM kizárólag természetes alapanyagokat tartalmaz és kiváló érregeneráló hatása van.

Aranyér esetén hatékony a gyulladáseloszlató, fájdalomcsillapító hatása. Legtöbb esetben 2-4 hét után teljesen visszahúzódik és a műtét elkerülhető. Alapvető a megmosott felület legalább reggel-este történő kezelése.Fontos:a balzsam feljuttatása a záróizomzat fölé, mivel a panaszokat elsősorban a belső aranyerek okozzák! Rendszeres használat meghozza az eredményt.

Ára: 3990 Ft Megrendelhető : gabooo11@citromail.hu

2009. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Preludin Forte visszérkrém. Ezt inkább lábra szokták kenni súlyosabb visszerek kezelésére, de kipróbáltam ott fentebb is és fantasztikus eredményeket értem el vele. :) Orvosi pióca kivonatot és körömvirágot tartalmaz, ráadásul tartósan síkosit is. Reggel bekened a végbél nyílás környékét kb. egy borsónyi adaggal, utána a mutató vagy a középső újaddal feltolsz kb. ugyanennyit a nyílásba. Utána vársz néhány percig és finoman letörölheted. Nekem csodákat tett: megkönnyítette a székelést, elmulasztotta a viszketést, javította a záró funkciót...
2010. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!