Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség melyik szakaszában...

Eseme 2 kérdése:

A terhesség melyik szakaszában kell felkérni a dokit, hogy legyen a szülész orvosom? Adjak-e neki külön pénzt és mennyit, ha magánrendelésre járok és azért fizetek? Szülés után manapság mennyit szokás adni?

Figyelt kérdés
Az orvosom: dr. Szabó Gábor Kecskemét, magánrendelője a Rákóczi úton van.
2011. jún. 21. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha magánrendelésre jársz, és fizetsz minden alkalommal, akkor magáért a felkérésért nem kell fizetni.

Én már az elején megkérdeztem, hogy a szülés várható idejében dolgozik-e, mert szeretném, ha a szülést is ő vezetné le.

A szülésért álltalában a vizitdíj 10x-ét szokták fizetni.

2011. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az elejétől hozzá jársz, igazán magától is sejti, de azért legkésőbb félidőben jó, ha rákérdezel, eltud-e vállalni. Magáért, mert felkérted, ne fizess! Előre kérdezd meg, mennyiért vállalja a szülést! Majd ha megszületett a babád és minden rendben ment, akkor adj pénzt. Igen, sokan úgy gondolják, a rendelésért kért pénz 10X-ese.. de egy normális orvos rátok bízza, mennyit adtok. Nem szükséges százezreket adni....
2011. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én mondtam h nála szeretnék szülni és mivel szokták honorálni, azt mondta ránk bízza.

ő alkalmanként 9ezret kért, én 30at adtam neki, mert nagyon könnyű dolga volt velem.

2011. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!