Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek ezek az áruházak?...

Milyenek ezek az áruházak? Itt akarjuk megvenni egyben a babakelengyét! ELEFÁNI BABADISZKONT Kismama és babaáruház Kis-és Nagykereskedés 2040 Budaörs Kamaraerdei út 11. Baby Outlet áruház 1095 Budapest, Soroksári út 160.

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elefáni nagyon jó, a Baby outlet nem.

A baby outletben minden drága és van ami már elég lepukkant. Az elefáni jó, van ami drága, van ami olcsó. Mi ott vettünk babakocsit, ágyneműt és nagyon kedvesek segítőkészek. Első alkalommal kaptunk egy 10% kedvezményre jogosító törzsvásárlóz kártyát. Van, hogy csak bemegyek a Baross utcaiba egy-két apróságért. Ha olcsóbb és jó helyet keresel, akkor a Bippa Kft-t ajánlom. Kicsi és zsúfolt bolt, de jók az árak és segítőkészek az eladók.


[link]

2011. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Elefáni szerintem egyáltalán nem diszkont árakon árul. Ruhákat, textilféléket legalábbis biztos nem érdemes ott venni.

Esetleg Matti?

2011. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elefániban csak néhány dolgot vettünk, de vidékről utaztunk fel áprilisban. Akkor volt pár olyan akció, ami az itteni bababoltokhoz képest párezer ft-tal kedvezőbb áron volt. (pl. mellszívó)


Sokan mondják a Bippát, de mindenhol más olcsó, érdemes több boltból összeválogatni a dolgokat ha megoldható.

2011. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
múlthéten vásároltam be mindent és én is a bippa kft ajánlom!!Rengeteget spóróltam!!!
2011. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!
2011. jún. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!