Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki barnázott a (sikeres)...

Aki barnázott a (sikeres) terhessége elején, annak mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én barnáztam a 6 ill. a 8 és a 28-dik héten is. Mindegyiknél 4-5 napot, de rá is fáztam hiába mentem nőgyógyászhoz egyből nem is törődtek velem és megszületett a 28-dik héten. Az biztos hogy nem játék a barnázás ilyenkor, komolyan kell venni!!!!!!
2011. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szedek gyógyszert rá, már 11 napja.Volt olyan nap, hogy nem volt egy csepp sem, de újra meg újra elkezdődik.

Remélem abbamarad, és nem lesz gond a 12. hétig!

2011. jún. 25. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt,mikor már azt hittem vége,újra elkezdődött,azt hittem megbolondulok az aggodalomtól.Az 5. héttől a 11.hétig tartott,néha 1-1 nap szünet,majd újra.3*2 utrogestant használtam a 13.hétig,utána semmi gond nem volt.A kiírt előtti napon született a kisfiam,aki ma már 9 hónapos "nagyfiú" :)

Kívánom hogy Neked is minden rendben legyen a Picurral :)

2011. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én barnáztam a 9 héten 4 napig aztán véreztem, de az csak 1 napig tartott. Ugyanez a 16. héten.5 hónapos a fiam (:
2011. jún. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem ráadásul csak magnéziumot írt semmi mást. Nem volt akkor netem, nem néztem utána így gondoltam ez meg a pihenés elég lesz. 2 hét múlva a védőnő teljesen ki volt akadva és mondta, hogy nagy szerencsém van, hogy nem ment el a baba.
2011. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nemvárt előtt egy héttel lett pozitív a tesztem és másnap a doki felírta az Utrogestan-t (előzetes vetélés miatt).

A nemvárt előtt 5 nappal kezdődött a barnázás és a 9.hétig tartott.

Nem minden nap jelentkezett.

Utána mintha elvágták volna.

Azóta már 19 hetesek vagyunk.


Ne félj, minden rendben lesz!

Csak óvatosan és mindent úgy csinálj, ahogy a doki mondja!

Drukkolok! :)

2011. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást!

Gratulálok a babákhoz!

2011. jún. 26. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kb a 9-10. hétig barnáztam, de nem minden nap. Néha jött, volt pár napig majd elmúlt. Utrogestan-t szedtem szintén és sokat kellett pihennem. Előtte volt két vetélésem, de már 16 hónapos a lányom.
2011. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenki Utrogestant kapott?Én Duphastont szedek.

Neked is köszi!

2011. jún. 26. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!