Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt után voltam...

Negatív teszt után voltam nőgyógyásznál, aki megvizsgált és azt mondta olyan mintha terhes lennék. Szerintetek lehet az? Volt már így más is?

Figyelt kérdés
2007. júl. 3. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
az orvos biztosabbat mond mint a teszt!nekem 3db teszt mutatott negetivot,söt még a korházi vizelet vétel is negativ volt,és most van egy gyönyörü 6éves kislányom!várj két hetet,és menj vissza ujra,akkor már biztossat tud mondani az orvos is!
2007. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom: az idén januárban kelett volna megjönnie és egy HÓNAPO-t késett, vettem tesztett ami negatív volt, utána elmentem dokihoz azt mondta, hogy lehetek akár terhes is, utána elküldött laborba és ott megint negatív lett és nem is voltam terhes! Nem tudom ezzel mennyit segítettem?!
2007. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!