Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2-3 hetesként fáj a hasam...

2-3 hetesként fáj a hasam alja. Ez természetes, vagy baj lehet?

Figyelt kérdés
nagy a valoszinüsége,hogy terhes vagyok,tervezett baba lenne,de most félek!k.b.2-3hetes terhes lehetek,de fájdogál a hasam alja!ez természetes,vagy baj lehet?nagyon meg vagyok ilyedve,mert nagyon szeretnénk a picurkát!
2007. júl. 3. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valószínü,hogy terhesvagy,természetes dolog,hogy fáj a hasad.Èn is és mindenki i´gy volt ezzel.a megtermékenyített pete beágyazo´dott,és elkezdett növögetni.ez álltal a me´hed is nö,normális dolog,hogy érzed.Pár héten belül megszokod,és nem fog fájni.Igaz én néha meg érzem.De ez így jó.

minne´l elöbb keresd fel az orvosodat,hogy megtudja mondani,me´hen kívüli,vagy belüli a terhese´g.

2007. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt a hasam!Szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz!
2007. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!én most 22 hetes.nekem végig fájt a hasam már az elejétől.az orvosom felírt magnéziumot és ha annyira fájna vegyek be nospat azt mondta.kitartás és nyugodj meg
2007. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!