Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex a terhesség alatt? Én...

Zorana kérdése:

Szex a terhesség alatt? Én szeretném, de a párom nem.29 hkm

Figyelt kérdés
Van még valaki így ? 29 hetes babás vagyok. Iszonyatosan kívánom a párom, kb minden nap. Pár napja voltunk együtt utoljára, de ő fél, hogy nyomja a pocim vagy fáj, ill azt hiszi, hogy nem élvezem (pedig ennek egyértelmü jelei vannak hogy téved). Tehát a lényeg, hogy ő már nem szeretné. Amúgy se tipikus pasi...de mit tegyek, hogy meggondolja magát?
2011. jún. 27. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz tenni semmit ellene sajnos. Az én párom a 32. héttől nem akar szeretkezni. Pontosabban akar, mert kivánjuk egymást, de mióta megtudta hogy a baba már sok mindent hall, meg érez, azóta nem szeretkezünk. Nagyon nehéz, de vhogy kibirjuk. Meg szeretkezés közben mindig annyira megkeményedett meg remegett a hasam, hogy már féltett. Pedig iszonyatosan kivánjuk egymást, de nem szeretkezünk, majd csak a 6 hetes kontroll után. Pedig előtte heti 4-5 alkalommal szeretkeztünk. De vhogy kibirjuk addig.

36 hetes kismama

2011. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Van hogy a pasik ilyenkor már az anyát látják a nőben és nem azt a dögös baXni való nőt (bocsi a kifejezésért) de tényleg pasi aggyal vagy lehet inkább lélekkel gondolkozva most már a gyermeke anyja vagy és ezt nem tudja félre tenni, hiszen vizuálisan is megjelenik, ott bizony kidudorodik valami :) amit félt. 6 hónap körül már nem szexeltünk, ne haragudj emiatt a párodra, vagy csak próbáljátok simogatni egymást összebújni, győzd meg hogy az jól esik neked és ami neked jó az a babának is és ezzel nem ártotok, vagy ha már nagyon nincs benne a dologban, akkor maszturbálj amikor ő nincs ott, és akkor lehigügatsz kicsit, a hormonok okozzák ezt a felfokozott vágyat, amit meg a pasid sajnos nem érez.
2011. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vagyunk így, én pl még jobban is kívánom a szexet mint egyébként. De nem tudsz mást tenni, mint alkalmasint rámászni a párodra.
2011. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiába mászok rá. Könnyű szerrel lekezel, pár csók vagy max orális. Uh esélytelen, hogy letámadom és el is érek valamit. Jó lenne ha valahogy meg lehetne győzni, hogy ettől nem lesz baja pocaklakókának. A védőnő is mondta, hogy amig élvezem addig nyugodtan lehet. Annyira kívánom a párom, hogy bekattanok. :( Maszturbáció...nem rossz ötlet, de nem az igazi. Engem csak a párom tud lehiggasztani! 1. kommentelő : kitartás!!! Elképzelni nem tudom, hogy bírod.
2011. jún. 28. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Hát elég nehezen, csók meg simogatás az van nappal is, meg este is. De inkább mondtam neki, hogy ne is simogasson, mert akkor megy az izgalom, igy összebújunk, s úgy alszunk.

2011. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én attól is tikkelek ha hozzám bújik :( legszívesebben letépném a ruháját és megerőszakolnám :$ ami természetesen nem lenne erőszak :D ismerem magam és én nem fogom kibírni... uh alkotni kell valamit ! :)
2011. jún. 28. 19:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen minden tiszteletem a tiétek! :)
2011. jún. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!