Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi depresszionak...

Terhességi depresszionak számit ha állandóan sirhatnékom van? Igazábol nem tudom h miért csak rámjön a sirás! már egyszer volt ilyen ugy a 20 hét körül most megint igy ébredtem 34 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy ez depresszió, szerintem a hormonok játszanak velünk kismamákkal, na meg ez a fránya időjárás sem a legjobb nekünk és a pocaklakóknak. Velem is előfordul a sírhanék, ha rám már valki is egy kicsit csúnyábban néz vagy nem úgy szól elsírom magam, pedig senki nem akar megbántani, csak most sokkal érzékenyebb vagyok. Nyugodj meg, pihenjés, menj ki a friss levegőre és sokkal jobb lesz,

Boldog babavárást,

20 hetes kismama:9

2009. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a nyugtatást!!! :)
2009. márc. 27. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondolnám, hogy depresszió, de szörnyű! 19 hetes vagyok, de már saját magamat is idegesítem, nemhogy a környezetemet!
2009. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sem depresszió :o) Nálam is ez van, még csak 8 hetes múltam... De nálam ez a mensi előtt 2 héttel is így volt mindig. Megláttam egy koldust az utcán bőgtem, meglátok egy beteg állatot bőgök, hiányzik az anyukám bőgök, soha még csak anyukám nyomába sem fogok érni, mert nála jobb anya a világon nincs és nem is lesz bőgök... és most abba is hagyom a felsorolást, mert bőgök....

Boldog babavárást!

2009. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!