Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A puncimon belul kijott...

A puncimon belul kijott hatalmas, kemeny pattanas szeru valami, de inkabb erzem, mint latszodna, piros. Babara karos lehet? Nem fertozes, ugye?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nálad nem tudom, mi lehet. De nekem időnként megjelenik ott egy-egy jókora pattanás. Ha tudom, kinyomom, (iszonyat fáj és vérzik), aztán elmúlik.
2011. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
52%

Szerintem fordulj orvoshoz, mert lehet, hogy HPV vírus.


[link]

2011. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
elolvastam a linket,ez inkabb szemolcsrol ir,ez inkabb kemeny patti szeru
2011. júl. 1. 11:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,nekem is sokszor van ilyen.Ez szőrtüsző gyulladás..Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni..max kinyomod és várod hogy meggyógyuljon...Én sem tudok vele mit tenni..Nagyon kellemetlen az tuti..
2011. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Barthollin mirigy gyulladás?


Azzal viszont dokihoz kell menni és ő fogja felnyitni a tályogot (amit te pattanásnak érezhetsz)

Nem mondom, hogy ez van, de jobb megnézetni, főleg pocakosan.

Tapasztalat :(

2011. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, mindenképp megnézetném. Én elsőre herpeszre gondoltam.

Ha csak szőrtüszőgyulladás lenne, nem lenne hatalmas, nem?

2011. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

11.46os vagyok.

Nekem már volt szőrtüsző gyulladásom és voltam is vele orvosnál,mivel akkora volt mint egy dió és gennyes volt..Akkor felvágták,mert már nem volt más lehetőség hogy meggyógyuljon.Azóta többször is volt ilyenem,ha nem piszkálom hamar elmúlik,de ha sokat nyomkodom nagyon be tud gyulladni és akkor akár cseresznye méretűre is megnő...

2011. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
szia nekem is volt a nunimnál és furunkulus volt.dokihoz kell vele menni mert nem játék.nekem a terhesség hozta ki
2011. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak pattanàsok, de az orvos szerint ez a borotvàtol van és nem kell aggodni majd elmùlik, csak kerûlni kell a borotvàt. Ennyi.. Szerintem nem kell rôgtôn a legrosszabbra gondolni. Egyébként a herpesz és a pattanàs kôzôtt nagy a kûlônbség ugyanis a herpesz ugy fàj hogy meglehet bolondulni és nemhogy kinyomni de sétàlni se lehet szinte vele (sajnos nekem volt régebben).

Nagyon feldagad és belûl meg fehér.


32 hetes kismama

2011. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Innen mondjuk nehéz ezt megállapítani. Azzal viszont itt nem nagyon értek egyet, hogy ne kellene mindjárt a legrosszabbra gondolni. Ha az ember lánya terhes, akkor azért aggódjon annyira, hogy ha nem biztos benne, megnézeti. Egy fertőzés káros lehet a magzatra.

Még mindig inkább feleslegesen, mint hogy utána mondd, hogy "nem gondoltam volna".

2011. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!