Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphastont szedett valaki a...

Duphastont szedett valaki a terhesség elején vérzés miatt? Segített? Megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem segített, elvetéltem a Duphaston mellett is.
2011. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, nekem segített. Itt játszik mellettem 20 hós kislányom. :)
2011. júl. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem volt annó: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

A 12.hétig szedtem a 3 doboz Duphastont, de a maszatolás már az első héten elmúlt. Azóta jól vagyunk.

Próbálj meg megnyugodni, szedd a gyógyszert és amennyit csak lehet pihenj.

28h km

2011. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most szedek.Elmúlt a vérzés, barnázás.Úgy néz ki, minden rendben, már van egy kis pocim is (2 hét múlva már biztosabb lesz).

Volt, amikor másik fajtát szedtem.Akkor sajna 12 hetesen ment el a baba.

2011. júl. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmúlt a vérzés (kopp-kopp), de nem tudom, mennyire segített a gyógyszer. Már szedtem egy ideje, mikor be kellett feküdnöm megfigyelésre a kórházba. Azóta szerencsére semmi gond nem volt és már nem kell szednem a gyógyszert. Most vagyok a 16. hétben.

Nagyon sokat segít a pihenés, semmi erőltető!

2011. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia nekünk segített, 13-dik hétig szedtem, most 23 hetesek vagyunk már :)
2011. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is szedtem, és jó volt. Nekem végéig kétséges volt, hogy megmarad-e a picurom, mert nagyon görcsöltem, és igy az első 3 hónapban nem szedtem de semmit, mondván, hogy ha menni akar, most menjen, mert később rosszabb lesz elviselni testileg, lelkileg is. Szóval akkor még egyedül küzdött. Betöltöttük a 3 hónapot, utána gyógyszerrel is segitettem neki, és az orvosom a duphastont is felírta. Segitett. Érdekes, hogy mikor nem akart megjönni a vérzésem, akkor is ezt a gyógyszert irta fel, és akkor mondta, hogy arra is jó, mert ha nincs baba, meghozza a vérzést, ha van baba, segiti a "bentmaradást".
2011. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!