Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyomó feszítő érzés? Normális...

Nyomó feszítő érzés? Normális ez már most?

Figyelt kérdés
Feszítő,táguló érzésem van a hüvelyemben és nagyon nyomódik a szeméremcsontom is biztosan a baba nyomja a súlyával de alig bírok megmozdulni felállni is tőle már befordult feje is mert érzem sőt látható hogy ott van,napok óta elég sűrűn csuklik.Remélem ez nem a szülés közeledtét jelzi ráadásul ehhez párosul szintelen darabokban távozó nyák is.más volt hasonló cipőben és kihúzta vele a végéig?Vagy csomagolja össze már most a cuccom?!Még csak tegnap kezdtem a 35.hetet el.Költözés előtt vagyunk úgyhogy nagyon nem kellene kifelé induljon...valaki megnygtatna?!kedden megyek dokihoz.Nst+cervix miatt.
2011. júl. 3. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat, nekem szülés előtt volt ilyen érzésem, eztán távozott a nyák és reggelre meg volt a baba. Muszáj pihenned, amennyit csak tudsz. Még egy hétig szedheted a magne b6-ot. Legyél nagyon óvatos, nehogy koraszülött babád legyen! Figyeld a tested!
2011. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

33. hét óta fáj minden csontom alul és kb. azóta be is fordult. 35. hét óta 1000es a méhszájam, azóta nem is változott. Múlthéten beékelődött a picur és most már néha, ha lábra kell állnom kész pokolt érzek fájdalom terén.


Pénteken voltunk NST-n, de az orvosom közölte, hogy ebből se hétvégén, se jövő7en nem lesz szülés.


39. hetes km.

2011. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.ha tudsz mindenképpen pihenj.de a cuccodat már csomagold össze,mert sose lehet tudni hogy mikor van itt az idő.én mondjuk irigyellek mert már 39+2vagyok és semmi jele a szülésnek.amúgy ha a baba jönni akar akkor úgy is jön.semmi baja nem lesz ha most születik.de azért ha tudsz pihenj.
2011. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat!,de azért már csomagolj be!
2011. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!