Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Nekem az lenne...

Kabymaci kérdése:

Terhes vagyok? Nekem az lenne a problémám hogy valószínű 5 hetes terhes vagyok de a teszt negatív. Minden tünetem erre utal. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Orvosoz nem akarok elmenni mert félek még korai, és nehogy utána valami baj legyen. Folyamatosan ezen jár az agyam.
2011. júl. 4. 09:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
sose késet még a menstruációm de úgy látom muszáj leszek elmenni dokihoz hogy ne reménykedjek feleslegesen köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 4. 11:31
 12/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Lehet,hogy a ciklusod legvégén történt az egyesülés, mert a peteérés lehet néha spontán is, és akkor még nem vagy 5 hetes. A tesztek a beágyazódástól számított x napon mutatnak ki valamit.

Nekem az egyértelmű terhességi tünet az volt, hogy olyan érzés volt mintha meg akarna jönni, majd következett a hányingeres időszak.

2011. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem értem egészen, miért félsz elmenni orvoshoz? Biztosat tud mondani, legalábbis többet, mint te otthon negatív tesztek és (sajnos, akár beképzelhető) tünetek alapján. Az orvos nem veszélyezteti a terhességed, ha van! :) A célja, hogy segítse, nem az, hogy megakadályozza! Menj el, és kérdezd meg! :) Nekem sem volt pozi a tesztem csak a 6. héten, kicsit kevés volt a hormonszintem. Viszont az érdekes, hogy tünet van (amit a hormoneltérés okoz), de a teszted negatív. Menj el orvoshoz! 27L
2011. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem 26.an volt az utolso mensim, ket napja kezdtek el jelentkezni a "reggeli rosszulletek" (foleg este), allandoan rohangalok wcre, feszul a hasam, erzekeny a cicim, faradekonyabb vagyok


en pozitivat teszteltem (nagyon erosen jott a csik egy percen belul), viszont

tudnod kell, hogy ezek a tesztek HCG hormon alapjan mernek, ami nem mindenkinel pontos. pl vannak olyan teszek, amik csak az 5.-6. het utan jelzik ki ( [link] )


vervetellel egyertelmuen meg lehet allapitani, illetve mindenkeppen kerj idopontot a nodokitol


terhesvitamin, magnezium, (folsav ha nincs benne terhesvitaminban), mindenkeppen szedd -ha nem vagy terhes, akkor se art

2011. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkitől a válaszokat.felkeresem a dokimat minnél hamarabb.
2011. júl. 4. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!