Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen ha naponta többször...

23 hetesen ha naponta többször keményedek (akár alvás közben is), akkor szedjek rendszeresen magne b6-ot? És napi mennyit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, erre az orvosok valamiféle magnéziumot szoktak ajánlani. A Magne B6 is jó, de van többféle magnézium tartalmú gyógyszer is, azok közül is választhatsz. Kérd a védőnő vagy akár a gyógyszerész tanácsát!
2011. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdést tettem fel én is! 23ik hétbe vagyok,és többször keményedek,tegnap éjjel is keményedtem! Nekem furcsa,mert a fiamnál nem volt ilyen,hogy ok nélkül keményedtem volna!
2011. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim Magnesium Citricit írt fel.

Egy darabig Magne B6-ot szedtem, de ennél sokkal jobb magnézium készítmények vannak, amiknek a hatásuk is jobb.

2011. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2.-nak! 2. vagy többedik terhességnél már hamarabb érezhetők a keményedések...
2011. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt javasolta a doki,aki haskeményedés miatt megvizsgált,hogy a 36. hétig szedjek 3*2 szem 400 mg-os magnéziumot. Ez lehet magneB6 is de a magnézium a lényeg,de ha akarsz,vigyél be B6-ot is,az is úgyis kell a szervezetnek. A koraszülés megelőzésére.+6. hét után meg már nem gond,mert fejlett a baba.
2011. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Nekem a dokim a pezsgőtablettát ajánlotta. Abban jó sok Mg van! A Magne B6 semmit sem ért. A tabitól szinte megszűnt teljesen, napi 3-4 volt csak.

Napi 10 keményedés a jó, ha annál több, akkor doki. De gondolom ezt Te is tudod! :D


Boldog babavárást!



Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!