Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok? Vagy már az...

Megnyugtatnátok? Vagy már az is baj ha sokat mocorog? Vagy nem fejlődik rendesen?

Figyelt kérdés
A védőnőm nehezen találta a szívhangot, mert a baba mindig menekült a másik irányba. Azt mondta hogy ennyi idősen már nem kéne hogy annyi helye legyen hogy ide oda tudjon "futkosni". 31 hetes vagyok most. Lehet hogy picike és azért fér el még ennyire? Pedig nagy a hasam és 27 hetesen 4d-n is nagyobbnak látták a babát. vagy valami gond lehet? Én nem tudtam hogy ilyenkor már alig kell elférnie, az enyém meg még tud ide-oda futkosni.:(
2011. júl. 7. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a védőnő bénázott.
2011. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elsovel. Biztos ugyetlenkedett egy sort, es igy probalta palastolni :-( szegyellheti magat! De tudod: ha aggodsz, irany a doki, inkabb eggyel tobbszor mint kevesebbszer.
2011. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:)

Ne hallgass a védőnőre. Másnak is futkos. Az enyém is állandóan elment a szívhangfigyelő elöl. Majd 36 hetesen nem fog futkosni, de elmenni előle szinte még akkor is.

2011. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam konkrétan hatat fordított neki 31 hetesen, amikor megfogta a hasam a hideg kezével. Utána a azívhangja is nagyon távolról hallatszott. A ctg-n viszont mindig minden rendben van. Szerintem bőven el tud még fordulni, nincs semmi baj, nyugi.
2011. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
közel négy kilós babám még a szülés napján is mocorgott ezerrel mikor nst-n voltunk. azt, hogy kicsi-e, ebből nem lehet tudni. ez a baba mentalitásától függ
2011. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen béna volt a védőnő. Nekem a 36. héten is elbújt ctg közben. Most meg a 38. héten szabályosan elküldte a védőnőt melegebb éghajlatra a doppler készülékével együtt :) Nagyon nem szereti :)))
2011. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

31 hetesen még bőőőőven van helye, az én kislányom pörgött folyamatosan a pocakomban, míg be nem fordult a 32 héten. Ne aggódj, semmi baj a babáddal, csak mozgékony! A szívhang-hallgató előli "elfutás" később sem meglepő!


38h km

2011. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok és állandóan mocorog úgyhogy a védőnő a béna!!De amúgy is soha se tudnak semmit szerintem!!
2011. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, hogy ennyien írtatok, legalább megnyugtattatok. Amúgy minden egyes alkalommal mikor tanácsadásra megyek rám hozza a védőnő a frászt, nehogy már nyugodt legyek. Ezt a szívhangfigyelőt meg amúgy is utálta mindig a babám, a világból kirohanna tőle, nem tudom miért kell erőltetni, ha elsőre csak néhány mp-ig halljuk, akkor miért kell utána még keresgélni, hogy na még egy kicsit kínozzuk meg ezt a babát, de a végén a babám a cselesebb, mert ugyis elmozdul. nem baj mert jövő héten megyek uh-ra ahol úgyis megtudom minden rendben van e és a méreteit is minden bizonnyal. Boldog babavárást nektek!
2011. júl. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!