Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eloszor a fajas jon es aztan...

Eloszor a fajas jon es aztan folyik el a magzatviz vagy forditva? Es ha mondjuk epp furdenek, akkor ugye nem vennem eszre, hogy elfolyt? Milyen homeopatias modszer van a malna levelen kivul?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Igen elõször jön a fàjàs és utàna a magzatviz.
2011. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Észre lehet azt venni, hogy elfolyik a magzatvíz. Nem 2 percig tart és eléggé meleg érzés. Ha tus alatt bizonytalan vagy, hogy csapvíz vagy magzat, akkor a tus fejet tartsd el magadtól távolra. Ha folyik valami meleg a lábad között, akkor az bizony a magzatvíz.


Nővéremnél pl. nem voltak fájások, legalábbis ő semmit se érzet csak az után, hogy elfolyt a víz.

Nálam vannak fájások, de a víz még nem folyt el.

2011. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom,picit hulyen hangzik,de ugy kepzelem,jonnek a fajasok,es en meleg furdot veszek majd...szoval nem fogom igy akkor eszre venni..?azt a doki latja,hogy elfolyt-e?
2011. júl. 8. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem folyt el a magzatvizem,burkot repesztettek,ez változó nem mindenkinél egyforma.
2011. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem a magzatvíz jött utána fél órára fájás és 8 órával később a baba :D
2011. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is előbb a magzatvíz folyt el, aztán 3-4 óra múlva kicsi fájások, 16 óra múlva 2 adag oxitocin után baba.
2011. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak jósló fájásaim,először elfolyt a magzatvíz és 3 perc múlva jöttek a 9-10 perces fájások.
2011. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem eloszor a magzatvizem folyt el. Eszre fogod venni siman, mivel nem egyszerre folyik el azonnal, hanem, ha elindul, utana folydogalni fog egy jo darabig, legalabb is nekem igy volt.
2011. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatvizem folyt el, fájásom még másnap délután sem volt.
2011. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy úgy indul meg a szülés, hogy elfolyik a magzatvíz,vagy fájásokkal...A magzatvíz is kétféle képpen tud elmenni, ha a baba fejénél reped meg a burok, ált. akkor szokott lenni, hogy a kismamát elönti a magzatvíz, ha valahol oldalt reped meg a burok, akkor szokott szivárogni...
2011. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!