Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfolyt a nyákdugom,2napja...

Elfolyt a nyákdugom,2napja naponta többször, kb oránként feszül a hasam, szinte fáj, és aztán ilyen feszitő érzést érzek a gátomnál. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 21:57
 1/8 A kérdező kommentje:
37 hetes vagyok!
2011. júl. 9. 21:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd a dokit, és menj be egy kórházba. :-)

Ott megnézik, hogy hogy "állsz". Lehet, hogy tágulsz, és azt érzed:-)

2011. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben felkeresném a nőgyógyászt, és megbeszélném vele.

Ezek a szülés előjelei.

2011. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szülésznőm azt mondta,jo multkorába hogy csak redszeres fájásnál menjek be...de még nem rendszeres,de elég kellemetlen.a derekam majd le szakad...
2011. júl. 9. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sűrűsödik menj dokihoz, az már szülés lesz.

Nekem elfolyt a nyákdugóm(kb 2 hét volt mire teljesen eltávozott) aztán nekem is ilyen "tüneteim" voltak.De míg nem sűrűsödött, addig elviseltem, pedig a boltban is meg kellett állnom,is lihegtem úgy fájt a derekam.Oké az nap estére besűrűsödött, mikor már 2 órája 5 perces fájásaim voltak akkor mentünk be.

Szóval figyeld, ha úgy érzed sűrűbben jön, akkor kezd el mérni(elkezdődik a fájás meddig tart, a végétől számítva mikor jön a következő).Ha egy ideje már rendszeres, akkor zuhanyozz le, moss hajat,készülődj és mehettek a kórházba.

Én még a barátok köztöt is megnéztem, utána indultunk:))

2011. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem csütörtökön távozott a nyákdugo.tegnap délután voltunk mi is vásárolni én is igy voltam...annyira fájt hogy a bevásárlo kocsira támaszkodtam...!

Nem rég volt 3szor egymás után 10percenként,de utána semmi.

Köszönöm a tanácsokat.

2011. júl. 9. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is így volt és én rendszertelen fájásoknál is kitágultam 4 ujjnyira. Az utolsó 1 ujjnyinál oxitocint is kaptam,mert nem vált rendszeressé a fájás. szerintem az a biztos, ha bemész,h nézzenek meg.
2011. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most voltam bent a szülésznőmnél....zárt méhszáj,azt mondta valószinű jóslófájások!
2011. júl. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!