Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és...

12 hetes terhes vagyok és minden rendben de sajnos elég aggódós típus vagyok, most épp azért aggódom mert bár nincs kóros folyásom és nem is csíp a vizeletem, de sűrűn járok pisilni és néha pisilés közben kicsit fáj az alhasam, ez lehet e komoly baj?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes. Menj akkor is pisilni, ha nem érzel erős ingert, enyhülni fog az alhas fájdalma.
2008. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A terhességet ne jó aggódva végigcsinálni. Neked sem, és a babának sem jó!

A sűrű pisilés igen természetes terhesség alatt, lesz idő mikor talán alábbhagy, de a végén megint igen sűrűn kell járni majd vizelni:-)

Ha fáj a vizelés, azt érdemes urológussal kivizsgáltatni, lehet egy enyhe baci van a hugyhólyagodban. De ez semmi komoly dolog, nem kell aggódnod, sem neked, sem a babának nem veszélyes. Kikezelik és el is felejtheted!

És ne aggódj, nyugodj meg!!!! :-))

2008. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húú köszi ez a válasz most megnyugtatott, mert egész nap ezen agyaltam.
2008. febr. 27. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia mindenkinél máshogy van a terhesség alatt is.A barátnőm most 10hetes és első perctől-6hetes korától mikor kiderült pisilni rohangált,nekem most kezdődött pár hete olyan 18hét körül,és hidd el ez megmarad egész terhesség alatt,lehet a pici is ott fekszik a hólyghoz közel-az enyém imád rajta mozogni,de ha nagyon kellemetlen megsimizem kicsit és megkérem menjen arrébb kicsit-és többnyire bejön:)Szóval ez természetes dolog ne aggódj miatta.Az előttem szólónak igaza van csak akkor van valami baci ha fáj,szúr ,erős szagos -színes folyásod van stb.Mindenképpen meg kell ilyenkor mutatni magad orvosnak és ne kísérletezz magadon,amúgy meg is kérdezheted mindig tőle ez a dolga ,hogy segítsen és a védőnőnek is.És tényleg nem szabad aggódni ,mert a baba is megérzi ezt és nem használ sem neki sem neked.Boldog babavárást,21hetes kismama
2008. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Igazából nekem az az elméletem, hogy ez a picilési inger az éjszaka/ ami hozzáteszem később kicsit múlik, aztán újra nagyon sűrűn mész/ felkészít a bebára.Gondolj bele, ha most nem kellene éjszaka felkelned és kimenned 3-4-szer akkor hogy szoknál hozzá ahhoz, hogy a picidhez majd ugyanígy fel kell kelned.Persze ez csak az én hülyeségem.Amúgy próbáld ki, hogy miután pisilsz este, igyál utána 1-2 korty mentes ásványvizet, és akkor nem fáj a pocid utána.Nem tudom, hogy mi az összefüggés, de én is úgy érzem mindig, mintha kiürülnék, és a méhem nyomná valamelyik falamat és az fáj.Persze ez is saját teória, de a víz bejön.Sok sikert

16 hetes kismami :O)

2008. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!