Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellnek bármiféle szivárgásá...

A mellnek bármiféle szivárgását hány hetes terhességeteknél tapasztaltátok először?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37 héten,persze szülés után 5 napig egy mili se volt.
2011. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én kb. félidős alig múlhattam el,már hordanom kellet a melltartó betétet,meg nem győztem cserélni a polókat mert tisztára elázott.
2011. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt előtejem egyáltalán.

38. héten szültem.

Szoptatni nagy erőfeszítések árán is csak 3 hónapig tudtam tápszerkiegészítéssel.

A szülés után csak a 10. nap környékére kezdett annyi tejem lenni, hogy 20-40-et tudott kiszívni a kisfiam összesen mindkét mellemből!

Amúgy nekem PCOS-em van, ezért jártam így, a baba is csak 2 év próbálkozás után jött össze.

Ja, és anyukámnak sem volt teje velem (neki egy csepp sem, sem terhesség alatt sem szülés után-neki is ez a baja, csak régen még nem foglalkoztak ezzel, nem is tudták mi ez a betegség).

Amit leírtam ne vedd készpénznek, mert van olyan, akinek sok az előteje már huszonhetes korától, aztán mégsem tud szoptatni, olyan is van, akinek egyáltalán nincs és mégis rengeteg teje lesz.

Szóval nem ezek befolyásolják a későbbi sikeres szoptatást, erre ne görcsölj rá!

2011. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23 hetesen jelent meg először az előtej, aztán utána jó pár hétig semmi nem volt, majd megint jött pár csepp.
2011. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kb félidőtől, és végig hordtam melltartó betétet, mert folyamatosan volt előtejem. Utána rengeteg tejem is lett :-)))
2011. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 18 hetesen jelent meg egy kis színtelen ragacs, ami egyre több lett, nekem is melltartóbetétet kellett hordanom a vége felé. Nagyon sok tejem is lett! Babám fulladozott, tejláz, stb. Most a második terhességemnél 28 hetes voltam, mikor megjelentek a kis pöttyök a felsőmön, de ennyi is maradt, nem kell betét, csak kis cseppek vannak néha. Kíváncsi leszek, mennyi tejcsim lesz. Remélem nem több, mint amennyire a babámnak szüksége van. És természetesen egy korttyal sem kevesebb :)

38h kismama

2011. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél az utolsó héten szülés előtt volt egy-két csepp,most 24 hetes kismama vagyok ismét,de már egy hete van előtejem,lassan a melltartóbetétet is elő kell vennem,mert ázik át a pólóm...

Remélem most több tejem lesz,mint az első szülés után

2011. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam szülésig nem volt egy csepp sem, amikor meg nem voltam terhes akkor meg többször is előfordult, mint kiderült hormonprpbléma miatt, magas volt a prolaktin szintem.
2011. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 15. 10:04
 10/11 sumergo ***** válasza:
Hétfőn töltöttem be a 23. hetet, aznap kicsit szurkált a mellem, ezért felhúztam a pólóm, és megláttam ahogy egy cseppecske tej előjött a mellemből. Aztán másnap már mindkét mellem ugyanezt produkálta. Azóta nem volt ilyen, hát mindenesetre vettem tegnap melltartóbetétet!
2011. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!