Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizsgálat után vérzés (28....

Vizsgálat után vérzés (28. hetes terhesség)?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál és mire hazaértem vérezgettem,visszamentem megvizsgált és bekent valamivel és azt mondta,hogy el kell múlnia.Hát reggelre se múlt el.Bementem a kórházba a dokim volt az ügyeletes csak uh-zott de azon minden ok volt.Meg nem vizsgált csak fekvést javasolt.Mitől lehet ez?Valaki járt így terhesség alatt(nem kora terhesen)
2011. júl. 15. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy már ilyen korán véreztél vizsgálat után, de végülis nem lehetetlen dolog. Én először a 36. héten véreztem (barnáztam inkább), mert olyankor már érzékenyebb odalent minden és maga a terhesség vérbőséget is okoz.

Ha a doki megvizsgált és azt mondta minden oké, akkor reméljük így is van.


Vérzel azóta? Történt valami?

Remélem elmúlt, és már semmi bajod!

2011. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen elmúlt,de 3 napig véreztem :( Remélem többet nem lesz ilyen...engem megijesztett nagyon

2011. júl. 19. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!