Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha szexuális izgalom...

Normális ha szexuális izgalom hatására kemény lesz a hasam? Nem ártalmas a babónak?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok, csak mostanában vettem észre, hogy orgazmus előtt, után tök kemény a hasam. Nem érzem hogy feszülne, csak amikor megtapintom akkor érzem, hogy kemény.

Más is van így? Egyszerűen csak a vérbőség okozza?

Uye nincs okom aggodalomra?


2009. ápr. 1. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,ez normális izgalmi állapotban,főleg az orgazmus előtt-után,mert ugyebár olyankor méhösszehúzódás van.
2009. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy az anyák lapja márciusi vagy a babamagazin áprilisi számában olvastam erről.Ott a doki azt mondta hogy ez teljesen normális,és nem okoz bajt-sőt,jobb vérellátása lesz a méhlepénynek
2009. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,viszont a későbbiekben oda kell figyelni mert a szülés megindulását is okozhatja...gondolok itt úgy 33-35 hét körül és után.
2009. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!