Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után egy...

Spontán vetélés után egy ideig mindenféle szexszel kapcsolatos dolog kerülendő vagy csak maga a közösülés?

Figyelt kérdés
Maga a behatolás okozhat gondot ilyenkor, vagy az orgazmus?
2011. júl. 18. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ne szexelj már vetélés után...pfúj nem is vagy kiakadva ezek szerint? nekem 2x (1spontán,1missed ab.)volt most 7 hetes vok:) de nem a szexen járt az eszem alig bírtam ki te meg máris már bocs,de f×t akarsz?egyébként amíg műtét után megnem jön az első kb.6hétig nem szabad fertőzések miatt de csak tájékoztattak.de ha mne bírod ki akkor csináld magadnak vagy orálisan de én azt se tenném
2011. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sőt ha 1x újra összejön akkor már veszélyeztetettnek számítol és akkor se szabad maga az orgazmus méh összehúzódást eredményez ami ujabb vetélést idézhet elő
2011. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!