Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdődik a vizesedés?...

Mikortól kezdődik a vizesedés? Ha még eddig nem volt, mit tegyek, hogy ne is legyen? 32 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Vérnyomásom rendben, cukrom is, eddig 13 kg-ot híztam.
2009. ápr. 2. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóak voltak a paramétereim, ráadásul 30 éves is elmúltam már. Egyátalán nem vizesedtem.

Este tévézés közben feltettem a lábam a falra, majdnem derékszögben. Először nem bírtam sokáig, de egyre tovább ment.

2009. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. 34 vagyok. Ha tehetem felrakott lábakkal ülök.

Van más is, amire oda kellene figyelni?

2009. ápr. 2. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!A vizesedés a 3.trimeszternek lehet a tünete.Ha csak a lábad dagad nincs nagy gond,de ha mindenhol,akkor keresd fel a dokidat!Fogyassz sószegény,fűszerszegény ételeket.Jó egészséget!
2009. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnos a vizesedes ellen nem tudsz semmit tenni!Van akinel jelentkezik,es van akinel nem!De egy kicsit odalehet figyelni rä,pl.somentessen fözni,sok gyümälcsöt enni,es neha rizs napot tartani!De ezektöl sem mullik el teljessen.Vizhajto teät tilos inni,ärt a magzatviznek!

38hetes kismama....es nagyon vizes kezem-läbam :-(

2009. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!