Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Paradontax fogkrémet lehet...

Paradontax fogkrémet lehet várandósan használni, Elevit, Klcium 500mg és Magne B6 napi szedése mellett?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok!
2011. júl. 18. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az direkt terheseknek van! A Felicitas várandós csomagban is (amit még terhesen kapsz ha kiváltod) van 1 Paradontax mini fogkrém...

Boldog babavárást Neked! :)

2011. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Kiváltottam már de nem volt benne Paradontax minta, "csak" aventos tetős pohár (tejtartó), cumi, teák és szóróanyagok. Akkor bátran merem használni. Ma hozza haza a férjem és addig nem mertem használni ameddig rá nem kérdezek, hogy lehet e, mert a netes tájékoztatón nem írták.

Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat és a segítséget!

2011. júl. 18. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan használhatod, ha elbírod viselni a borzalmas sós ízét. Én nem bírtam és lecseréltem Lacalut aktívra, nekem ez jött be.


39 hkm

2011. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majdnem 1500 Ft volt valahogy kibírom. Szerencsére az első terhességem nem viselte meg a fogaim, viszont az ínyem évek óta vérzik és hiába voltam különböző fogorvosoknál és szájsebészeten is, nem tudták megállapítani, hogy mitől van és már évekkel a terhesség előtt is megvolt ez a probléma. Mindent megteszek, hogy vigyázzak a fogaimra, biztos belehalnék ha valamelyiket elveszteném. Még egy terhesség és szoptatás gondolom nem használ a fogaknak. Ha nagyon nem bírom az ízét akkor váltok és a férjemnek ajándékozom....:) Köszönöm a választ!
2011. júl. 18. 18:33
 5/7 sumergo ***** válasza:
100%

Nekem a fogorvos ajánlotta, szerinte minden várandósnak ezt kellene használni! Az íze először borzalmas lesz! Én is azt mondtam, h ezt soha többé a számba nem veszem, de azért adtam még1 esélyt neki, aztán napról napra elviselhetőbb lett, most már megszoktam, nagyon jó!!! egyáltalán nem vérzik már az ínyem, pedig várandósság előtt is szokott!


24 hkm

2011. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kismama koromban találkoztam vele először. Először tényleg rossz volt, de azóta nagyon szeretem és csak azt használok.Ez most nagyon reklám ízű volt, de így van... :-)))
2011. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap miután a férjem hazahozta 2x is (étkezések után) megmostam a Paradontaxal. Nem is volt nekem legalább is annyira szörnyű.... Az ínyem vérzett kíváncsi vagyok, hogy mikor fog abbamaradni és arra is, hogy egyáltalán miért van ez. Az ínyem egészséges színű és ahogy írtam az fogorvosok sem találtak rá magyarázatot. Remélem, hogy segíteni fog!

Köszönöm a választ!

2011. júl. 19. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!