Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes vagyok, kb 1 hete...

Anita0802 kérdése:

22hetes vagyok, kb 1 hete jobb oldalt közvetlen a bordáim alatt időnként olyan mintha kidudorodna valamimi lehet haa nem a baba?

Figyelt kérdés
múlt hét szerdán nagyon görcsölt a hasam voltam a dokimnál aki szerint a babával minden ok és nem tudja mitől görcsöltem a babával minden ok de ő még ott nem lehetett mert kb. a köldökömig ér a méhem. Azóta görcs nincs viszont az a bizonyos dudor vagy kitüremkedés (olyan mintha kinyomná magát a baba) időnként előjön.
2011. júl. 18. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul. :) Nekem már befordult a babám, fejvégű a fekvése így a lábai sokszor keverednek a bordáim alá és az néha jár egy kis fájdalommal ill. látható is. Szerintem Nálad is erről lehet szó. :-)

35 hetes kismama

2011. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fájdalom nélküli keményedés. Nekem pont jobb oldalon borda alatt van mindig. Nekem azóta írták fel a magnesi citricit és már jelentősen jobb. A görcseid valószínűleg méhösszehúzódások voltak, ezért is kellene szedni "normális" magnéziumot. Az orvosom azt mondta, hogy a recept nélküliek szentelt vizek:)
2011. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én is magnesi citritet szedek,napi egyet.ha a köldökömig ér a méhem akkor hogy tudna az keményedni a bordáinál?ha kitüremkedik ez egy kb ökölnyi csomó ami ott van kb 1 percig a jobb oldalamon mindíg ugyanott.
2011. júl. 19. 11:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Azt hittem valami bélcsavarodás, már minden hülyeségre gondoltam, de csak a törpe hülyéskedik odabent :D
2011. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de ha a méhem a gyerkőcel sokkal lentebb van akkor hogy dudorodhat annyira fent?
2011. júl. 19. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert már nincs annyira lent, mint ahogy azt te elképzeled. Legalábbis nem mindig.
2011. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem képzelem el az orvos mondta egy hete.
2011. júl. 19. 20:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is, a fiam nekem is a bordáim alá beér, és szabályosan fáj, ha megnyomkodom, sértődötten visszarúg. :-D

23km

2011. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok,és ilyen nálam is van sokszor,ez bizony simán a baba!:D
2011. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
megnyugodtam köszi mindenkinek
2011. júl. 21. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!