Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az, hogy oda...

Hogy lehet az, hogy oda figyelek mit és mikor eszek ill. napi 1szer szoktam enni és mégis 16kiló plussznál járok? A doki tudja de nem szídott le, engem azért elkeserít. 30hetes pocakos. Mikor fog megállni a súlygyarapodás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is egyénfüggő, hogy ki mennyit hízik. Te lehet pont az a fajta vagy, aki hiába vigyáz, a kilók jönnek! Amúgy a doki nem mondta, hogy NE napi 1x egyél, hanem napi többször keveset! Sokszor csak egy-egy gyümit! Oszd el a napi kajaadagot! Valamint a cukros dolgokat hagyd ki és a szénhidrátot is figyeld, ha lehet akkor nagyon keveset egyél szénhidrátot!

Azt így nem lehet megmondani, hogy mikor állnak meg a kilók, vagy hogy megállnak e rendesen! De fel a fejjel! Azért élvezd a babavárást!

31 hetes kismami

2009. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szinten 30 hetes es 16kg plusznal tartok....Mar mindent kiprobaltam,figyelni nem figyelni a kajara...az eredmeny ugyanaz, a kilok csak jonnek....Le is szidott az orvos,illetve o is tanacstalan volt ,mert mondtam h tenyleg nem eszem sokat...sot!

Ez van, majd utana leadjuk :-)

Boldog babavarast!

2009. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a napi 1szeri étkezésem is pl. 1 tányér leves vagy 1 szendvics. jó a cukrom is és a napi szénhidrátbevitelem sem sok.
2009. ápr. 2. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 25kg híztam mire mentem szülni.még az utolsó héten is jött egy kiló:)!
2009. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hät szerintem jobban odafigyelhetnel a kajäläsra,mert koplalni csak azert nem kell hogy ne hiz meg!A babära is kellene figyelned,mert ö igenis igenyli a kajät!Es a vitaminokat,feherjet,vasat...stb.A babäd legyen az elsö,es ne a kiloid!
2009. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló,nem koplalok eszem ágába sincs ártani a babámnak,nem vagyok kívános és csak unalomból nem fogok enni. amennyi kell azt megkapja a pocaklakóm,és makk egészséges.
2009. ápr. 2. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy egyszer eszer egy nap. És nem a koplalásra gondolok, hanem arra, hogy belassult az anyagcseréd, de nagyon! Vagyis átrendeződött. Ha azt az egy szendvicset 4 alkalomra osztottad volna el, lehet, hogy nem jársz így!! DE: ezentúl: 15 kiló nem sok! Ne legyen lelkifurdalásod!!
2009. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!