Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Brutális mellbimbó fájdalom-ki...

Brutális mellbimbó fájdalom-kismamák, volt nektek ilyen a terhesség alatt? (23. hétkm)

Figyelt kérdés
Csak a mellbimbóm,nem a mellem(az egyáltalán nem) iszonyatosan égő,erős fájdalommal fáj,ami kb. Fél órát tart alkalmanként,vagy mindkettő,vagy csak az egyik,és hullámokban jön a fájás,tehát néha gyengül,utána meg olyan erős mintha valaki foggal akarná leszakítani.van vagy volt valakinek ilyen?mondtam a dokimnak,azt mondta hormonális változás miatt lehet mellfájás,bimbó azért fájhat így mert pl. Ruha irritálja.szerintem nem irritálja semmi,melltartót nem hordok,és csak bő cuccokban járok.23 hetes vagyok.
2011. júl. 19. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem is fajtak nem is kicsit

rajtam az segitett hogy mindig melltartoban vagyok, sikerult egy rettento kenyelmeset vennem. Vigyazz a meretekre, nekem 75C-bol maris 75F-re lett szuksegem, az egesz kosar reszen nincs varras. Vettem olyat is amin forditott Y varras van, fel ora utan megorulok benne annyira faj. Ejjel pedig sportmelltartoban alszok mert kulonben rettentoen faj az egesz mellem. Amiota 24hetesen megindult az elotejem,azota egy fokkal jobb.

2011. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem detto ugyanez volt mint nálad, elviselhetetlen égő mellbimbófájdalom, csak nekem a terhességem koraibb szakaszában, a 20hét körül szerencsére végleg megszünt.

én semmit nem tudtam tenni ellene, mikor elkezdett fájni ugy tudtam egy ici picit enyhiteni talán rajta h a 2 tenyeremmel erősen szoritottam a testemhez a melleimet. ennyi...most ujra kismama vagyok,8hetes, de még nem kezdődött el ez...jó lenne ha most megusznám:)

szerintem nálad is hamarosan megszünnek ezek a kellemetlen tünetek...kitartás!

2011. júl. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. Főleg, ha egy kicsit hidegebb volt, vagy kezdett megtelni a hugyhólyagom. Ilyenkor bebújtam a takaró alá, és szorítottam, nyomtam magamhoz a két kezemmel a melleimet.

Sajnos erre más megoldás nem nagyon van. :(

2011. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat..;-)
2011. júl. 20. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szombaton leszek 37 hetes nekem kb 3-4 hete szünt meg ez a borzasztó érzés,sajnos ahogy az utolsó is írta ez ellen nem tudsz mit tenni..( Amúgy nekem semmi más,hányinger,kívánosság,fáradékonyság nem volt,"csak" ez..Kitartás!!
2011. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Nagyon rég írkáltatok már ide: de hogy emlékeztek, lehet olyan, hogy csak az egyik mellbimbótok fájt? Nekem konkrétan a bal oldali tegnap óta, sosem éreztem ilyet, pedig többedik terhesség, 15. hét. Köszönöm!
2018. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is nagyon fájnak,de én tényleg nagyon az elején vagyok.6.hét.Nekem is ma át kúszott csak a bal oldalira.Hullámokban jön,és mintha tényleg leakarnák rágni,vagy vágni.Nagyon fáj.Néha még fel is szisszenek.

Eleinte nagyon viszkedett,aztán ha megvakartam volna,iszonyatosan fájt.Ahogy hozzáértem.Én bepantemmel(nem tudom jól írtam) bekentem,picit jóbb volt talán,de csak a viszkedésre.

2022. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!