Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen számítani kell már...

27 hetesen számítani kell már arra, hogy drasztikusan belustuljon a baba? Hogy kevesebbet mozogjon, mint szokott.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 27 hetes vagyok és én nem érzem hogy lustább lenne,nekem inkább még most indult be most már napközben is elég sokszor rugdos.

2009. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 babám csak az utolsó hetekben mozgott kevesebbet, amikor már befordultak és a helyük is nagyon szűk volt.
2009. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia Drága.Nem kell félni én 30-hetes vagyok és egész terhesség alatt alig alig éreztem a babámat pláne majd most mikor alig van férőhelye.Ténleg van benne igazság,hogy minden baba más és más.Nyugi szép és jó baba várást neked is Szia Zsuzsa
2009. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én maszatom most kezdi feszegetni a határait, egyre aktívabb. Néha persze annyira lusta, hogy teljes napig csak szuszog odabent, van, amikor persze rosszalkodik egész nap:)

mikor milyen kedve van

27hetes

2009. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem kb a 28.het elejetöl mozog mäskepp a babäm.nem moondanäm,hogy lusta,csak nem forgolodik mär meg veri szet a hasam,hanem csak feszkelödik,es a kezeit,läbait nyujtogatja.de azt mindig! :) olyan kis edes a picikem! ugyhogy ne izgulj,ez normälis! 30 hetes kismami

2009. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!