Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a Termálfürdőben...

Debrecenben a Termálfürdőben a tegnapi ingyenes 4D ultrahangon részt vett valaki? Hogy zajlik egy ilyen?

Figyelt kérdés
Nekem mára van időpontom. Kicsit tartok tőle. Mivel ez egy tanfolyam keretében zajlik. Gondolom tele lesz orvosokkal, meg tanulókkal. Ha valaki volt ott tegnap, vagy esetleg máshol ilyenen, megírná, hogy hogyan zajlik? Párom bejöhet? Adnak legalább 1 fotót? Köszönöm!
2009. ápr. 3. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Bezzeg nálunk Győrben nincsenek ilyen rendezvények.
2009. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem lettem okosabb! :)
2009. ápr. 3. 11:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mára van időpontom,barátnőm tegnap volt.Párod bemehet,fotót is adnak lemezen,viszont nem fordítják oda a monitort,így te nem látod.De kommentálják,és a párod látja.Aztán pedig megmutogatják a fotókat neked is.
2009. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! De jó! Adnak képet! :))) És vinni kell lemezt (cd vagy dvd?) vagy ott adnak?
2009. ápr. 3. 12:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Adnak lemezt is,nem kell vinned.Legalábbis tegnap így volt,ha ma változtatnak rajta,kinyírom őket:)
2009. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ti hány hetesek vagytok?
2009. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem változtatnak. Vajon sokan lesznek bent? Én egy kicsit izgulok. :) De már várom, hogy lássam a kis pocilakót! 24 hetes
2009. ápr. 3. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok.Azért majd írd meg,h sikerült.Drukkolok neked is meg magamnak is:)
2009. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy sikerült?

2009. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon izgultam, ráadásul el is késtem kicsit. Azt hittem, majd jól elhajtanak. De nem!! :)) Nagyon kedvesek voltak, és tetszett, hogy kötetlen volt az egész. Nem egy hivatalos feszes valami. Szóval nagyon jó volt. Fél órás volt az uh. Megmutatta a kis arcocskáját meg a lábát is szétrakta. Nem egy szégyenlős gyerek! Hát egy kis angyalka van a pocakban! :) Kaptunk képeket és mozgó felvételt is kértünk. 2 felvétel, 20 és 4
2009. ápr. 6. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!