Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esküvő? Tesómnak a férjének...

Esküvő? Tesómnak a férjének az öccsének lenne a lagzija. Elmenjek a lagziba kb 300 lesznek Most szombaton lenne és én akkor leszek 37+4. A kórház kb.45-50 km-re lenne. Ha nem akkor mit mondjak miért nem?! Holnap megyek dokihoz őt is megkérdezem majd.

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem elmehetsz. Az unokatesóm felesége 38 hetesen szüreti fesztiválon volt. Pár napra rá szült meg. Csak addig maradj, amíg jól esik.
2011. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp mennék!!!!45-50km egy háromnegyed óra csigatempóban,a mentő pedig nem úgy közlekedik.Úyghogy bátran kapcsolódj ki,mert utána nem sok időd lesz:))).
2011. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is 37 hetesen voltam lagziba.betettük az autóba a csomagomat,ha menni kéne legyen ott.még jól meg is táncoltattam a fiamat a hasamba.a lényeg hogy a cuccodat tedd be az autóba,elfér az a csomagtartóba,és igy kéznél lesz ha szükség lenne rá.

szerintem nyugodtan menj el.

könnyű szülést és jó bulizást(élvezd ki sokáig ez lesz az utolsó)és persze sok boldogságot az ifjú párnak is.

2011. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt hogy rá 4 hétre szültem.
2011. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehogy kihagyd, fantasztikus lesz, jó mulatást!!!
2011. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd ki:) Én ennyi idősen margitszigeti szabadtéri színpadon voltam Pesten:) Nagyon élveztem, és hosszú időre ez volt az utolsó kikapcsolódás:)
2011. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En siman elmennek. Vidd magaddal a cuccokat.

Ha belegondolok: mi bo egy oranyi utra voltunk a korhaztol a masodik szulesnel ugy, hogy kozben a nagyobbik gyereket meg utkozben be kellett adnunk a nagyzulokhoz.

Es en villamszulo vagyok (az elso baba mindennel egyutt 3 ora alatt lett meg), de igy sem ellenezte az orvos. Ilyen messze laktunk, ez van.

Ettol karcosabb helyzetben nem leszel, sot.

Nalunk sem volt semmi gond, igy is beertunk.

2011. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ,akkor megyünk :)
2011. júl. 21. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is elmennék. Előtte pihenj napközben, hogy ne legyél fáradt!
2011. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!