Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat mozgásokat hogy...

A magzat mozgásokat hogy figyelitek? A kismama könyvbe kell irni az utolsó oldalon.

Figyelt kérdés

Azt irja reggeli után,ebéd után,vacsi után.De első két nap még minden kaja után pihentem egy órát és számoltam.De nincs mindig erre időm mert ha egy kicsit elmaradok a házimunkával akkor nem tudok lepihenni.És minden rugást kell számolni??Mert nekem minden étkezés után kb 14-15 rúg egy óra alatt.

34 hetes kismama


2009. ápr. 3. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem csak az utolsó héten kellett számolnom, mert késett a babó. Minden nap ugyanabban az egy órában délelőtt és délután is abban az időben. Igen, azt kell számolni, hogy 1 óra alatt mennyit rúg, vagy mocorog. Abban az egy órában próbáld számolni, de 1-2 eltérés nem számít. Én striguláztam, végül beírtam az értéket. Nem baj, ha nem fekszel, de akkor mindig ugyanúgy számold, hogy ne legyen ilyen eltérés. Ha pihensz jobban érzed a mozgást.

6.5 hós anyukája

2009. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!