Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik, hogy...

36 hetes kismamik, hogy vagytok? Hogy érzitek magatokat? Mennyit mocorog a pocaklakótok? Készültök már a nagy eseményre? Milyen szülésetek lesz? (apás, császáros? )

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)!


En koszonom meg vagyok. :) Nalam nagyon valtozo mennyit mozog a baba, vannak elenkebb napjai, es vannak csondesebbek, mint pl. ma. En mar varom nagyon h. tullegyunk rajta. Kicsit hihetetlen h. a vegen ilyen gyorsan eltelt az ido....Tenyleg nekem kb. a 25 het ota rohan:)Azt mondjak majd most meg fog allni :)

Nem vizesedek, a hatam nem faj, viszonylag jol alszom, meg meg eleg aktiv vagyok, ha lehet megyek mindenhova, es csinalok mindent.

Amugy apas szules lesz, es elvileg termeszetes :).

Te h. vagy ? Mekkora a pocak?

(Nekem az enyem nagyon picinek tunik, mindenki csodalkozik is rajta.... 98 cm.)


Szep terhesseget neked, de legfokepp konnyu szulest.:D

2009. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszod!

Mi is jól vagyunk, a derekam néha fáj, de nem vészesen.A pocaklakóm még mindig elég aktív, szinte mindig mozgásban van!:)

A szülést nem annyira várom, mivel sajnos császáros lesz, így a férjem sem lehet velem!

A pocakom elég nagy, mindenki azt kérdezi, h két baba lakozik bent?De nem, egy kis manókánk lesz.A köldök vonalában 113 cm.

Nálatok kisfiú vagy kislány lesz?Mi lesz a neve ha megkérdezhetem?Hol fogsz szülni?

Nálunk ha minden igaz, akkor kisfiú és a Bálint nevet kapja!Szülni Bp-en a II női klinikán fogok.

További jó egészséget Nektek!

Vigyázzatok Magatokra az utolsó időszakban is!

2009. ápr. 3. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,


:). Nem ertem otthon miert nem engedik (vagy nem mindenhol) hogy az apuka bemenjen a csaszarra?! Szerintem nagyon sokat segit a kismamaknak lelkileg.

En kulfoldon szulok, es kisfiut varunk :). A nevben meg nem egyeztunk ki veglegesen, de nem magyar lesz, mert apuka kulfoldi.

A baratnom nemreg szult csaszarral, sztem. ne izgulj, legalabb te elore tudod h. az lesz, nem pedig fel nap vajudas utan kozlik, mert sztem. az rosszabb. O azt mondta kb. 20 perc volt az egesz, nem erzett semmit, es h. az o szavaival eljek azt mondta "legalabb nem szenvedett sem o sem a baba".


Jo egeszseget nektek, meg mindenkinek konnyu szulest :D

2009. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nektek is köszönöm a választ!

Vigyázz Magadra és a kis Pocaklakóra is!

Könnyű szülést kívánunk!

Remélem a névben megegyeztek!:)

2009. ápr. 3. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Nekem hatalmas pocakom van 120cm köldöknél, nehéz is cipelni :) kisfiunk lesz, Balázs a neve. Tegnap voltam NST-n, szerencsére minden rendben volt, a méhem már főpróbázik 20as fájásokkal. De a doki szerint maradhatunk az április 29.ben. Apával szülünk, remélem jól bírja majd.

Sokat mozog, eddig éjjel is aktív volt, most rájött, jobb ha hagy aludni :) most nappal pótolja be az estit. Kistarcsán fogok szülni.

Boldog babavárást, kitartást a végére, könnyű szülést!

2009. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sziasztok!en jol vagyok,csak mar mennek szulni.....annyira varom hogy lassam a kisfiamat,akit BALINTNAK fognak hivni..:))nekem se tul nagy a pocim 104 cm,de igy is eleg nehez...eddig ugy nez ki hamarabb fogok szulni,de hat kitudja,majd meglatjuk!mindenkinek szep szulest es egezseges gyonyoru babakat kivanok!sok puszi
2009. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Én is ápr.29-re vagyok kiírva, remélem addig bent is marad a kismanónk!

Mindenkinek további szép napot és kitartást az utolsó pár hétre!

2009. ápr. 6. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!