Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismami vagyok....

36 hetes kismami vagyok. Állandóan kiújul valami gombás fertőzésem, hiába kezeli a dokim. Szülésnél ez mekkora veszély a babára nézve? Lehet neki vmi baja tőle?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia/sztok/

Én is 36 hetes vagyok, és 1 hete derült ki, hogy candida gombám van.A dokim Candibene hüvelykúpot írt ki rá!

Remélem használni fog.Bár azt mondta, hogy a babának semmi baja nincs/nem lesz tőle, hiszen a szervezetünkben mindenhol jelen van ez a gombafaj, csak bizonyos időközönként jobban elszaporodik!

Engem viszonylag megnyugtatott a válasza!

A legfontosabb, h még az utolsó időszakban is kezelve legyen!

Kitartást!

Könnyű szülést kívánok Neked!

2009. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, de szüléskor szólj a gombáról a dokinak! Ha úgy érzed, h szivárog a magzatvíz, akkor is szólj a gombádról! Engem többször vizsgáltak, mire beigazolódott a szivárgás, a gomba (elleni kúp) miatt nem színeződött el rendesen a lakmusz!

Ne aggódj, az én kicsim is egészséges lett, és gombám sincs szülés óta! Megszültem, és mintha elfújták volna! Köd előtte, köd utána. :)

Könnyű szülést, jó egészséget kívánok!

2009. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Terhességem alatt végig szenvedtem fertőzéssel.A doki azt mondta,hogy a magzatvíz védi igazán a babát.Nekem az folyt el ,a kórházba adtak valamit,fertőzés megelőzése miatt.Babámnak semmi baja,pedig a szülés csak 8 óra múlva indult el!Könnyű szülést!11 hetes kislány anyukája
2009. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!