Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárga folyás? Nem csíp, nem...

Sárga folyás? Nem csíp, nem viszket. Mitől van ez? Mit lehet rá használni?

Figyelt kérdés

A tisztasági betéten olyan mint a krém és fehér-szagtalan-,de mikor megszárad,sárga lesz.

Volt ilyen vkinek?

26hetes km


2009. ápr. 3. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhesség alatt változik a hüvely flórája, ezért a folyás állaga, színe is!

Amíg nem csíp, nem ég, nem viszket, nem lesz "túró szerű", esetleg zöldes árnyalatú addig nincs gond!

De ha nyugtalanít, akkor beszéld meg az orvosoddal, hogy nézze meg!

Ártani nem árthat!

További kellemes babavárást!

2009. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen jellegű folyásom van már egy ideje, de nincs baci vagy gombafertőzésem, a doki is megerősítette ezt.
2009. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 17 hetes vagyok, és pár hete kezdődött a sárga folyás. Szintén nem volt más panaszom a színét kivéve. Szóltam a dokinak, és klion D 100 kúpot írt fel, mert hüvely gyulladást talált.
2009. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem volt semmi tünet, csak sárga folyás és sok. Bakteriális fertőzésem van, úgyhogy ezt ne vedd normálisnak.
2009. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyen jellegű folyás van, de nekem nincs semmiféle fertőzésem, meg bacim sem. Épp tegnap kaptam meg az eredményeket. 33 hetes vagyok.
2009. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!