Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Ajak herpesz terhesség...

SOS! Ajak herpesz terhesség alatt? Zovirax krémet lehet használni? 1szer kentem be eddig, mert más nem enyhíti a kellemetlen érzést. Lehet vmi baja a babámnak? 18hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem lehet használni, de párszor én is kentem vele annak idején. Amúgy a Compeed herpesztapaszt ajánlják.
2011. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszerész biztos tud segíteni, de magától az ajakherpesztől nem lesz baja, mert az más herpes vírus mint a bárányhimlőé, szóval ne félj.
2011. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,félreérthetően kérdeztem.A zovirax krémtől h 1szer használtam,lehet e baja a babámnak?Magától az ajakherpesztől tudom h nem lesz baja.
2011. júl. 21. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor bocsának :)

Magamból indultam ki, mert eszembe jutott a bárányhimlő mikor nekem volt, és nagyon megijedtem. :)

2011. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy alkalomtól biztosan nem lesz baja, ne aggódj! Én kb. 3-4-szer kentem, mire eljutottam patikába. Most itt ül az ölemben a makk egészséges 5 hónapos kislányom. :)
2011. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, ez bőrfelszínen felszívódó kenőcs, ne aggódj!
2011. júl. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!