Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok, és...

31 hetes terhes vagyok, és napok óta még az alapvető tennivalóimhoz sincs erőm. Más is van/volt így ezzel?

Figyelt kérdés
Már napok óta nincs erőm semmihez. Állás, ülés közben szédülök, abszolút használhatatlanná vált a testem. Költözéshez kellene pakolásznom, de ez sem ad elég motivációt, úgy érzem bármikor elájulhatok. Az időjárás vagy maga a terhesség okozza?
2011. júl. 21. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos az időjárás is nagy hatással van rád. Én is egésznap fekszem úgy lefáraszt ez a hirtelen lehülés.


18 hkm

2011. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. 31/4 hetesen mintha csak én mondtam volna ugyanezt :) Annyi különbséggel, hogy nem költözés, hanem tatarozás előtt állunk :) Nincs semmi kedvem, csak vagyok és nézek ki a fejemből.
2011. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, néha még ülve is úgy el tudok fáradni illetve szédülni, hogy azonnal le kell dölnöm. Ez teljesen normális, jelez a tested, hogy vegyél vissza a tempóból. Ilyenkor le kell pihenni, esetleg felpolcolni a lábakat, több folyadékot inni. Lehet még vérszegénység tünete is, ezért ne felejtsd el a vasat pótolni.


33hkm

2011. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 23. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!