Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hangos zene árthat a Manónak?

A hangos zene árthat a Manónak?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama
2009. ápr. 4. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom,a discoban dübörgő hangfal már igen..egyébként ha otthon hallgatod a muzsikát,és neki nem tetszik,azt jelezni fogja..tapasztalat:)
2009. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!


attól függ, h mit értesz hangos alatt. Ha bekapcsolod neki a hifit , és feltekered egy kicsit a hangzást, az nem árt. És igen , észreveszed ha picit élénkebben elkezd mozogni , mert figyeli , mi is ez az "új" hang? Ha már forgolódik és sokat izeg-mozog valószínűleg "nem jön be neki" :)

Azért rock- vagy heavymetál koncertre lehetőleg ne menj!:)


33hetes km

2009. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon jó kérdés!Mivel ma én is discoba készülök és hát nemtudom menjek ne menjek...de sztem nem árt!24hetes kismama
2009. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kismamik!


A discó miatt ne aggódjatok azért annyira, habár azért elég hangos a zene, de egy kis táncika és közben sok-sok kiülés valahol , ahol nincs akkora dübörgés, nem lehet ártalmas. Csak abba is gondoljatok bele , hogy pl. tömeg van(bárki meglökhet), füst , és bezártság (levegőnélküliség).Azért finoman és óvatosan a dajdajjal!!!:))

2009. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 20onvalahány hetesen voltam a párom koncertjén... első sor, hatalmas erősítők... hát egyáltalán nem volt halk. A babó csak olyankor kezdett hatalmas rugiba, amikor az apukája gitározott, vagy a szájharmónika szólt. Nem hiszem hogy azért mert zavarta, szerintem épphogy ezek tetszettek neki :)
2009. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért belegondolunk,a mellettem dübörgő hangfal még az én szívritmusomat és a belső szerveimet is átmozgatja...szegény babó,őt is megtornáztatja a dübörgés..
2009. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Nem discora gondoltam, kerülöm a füstöt és a nagy tömeget, ahol bármit összeszedhet a ember.

Itthoni zenehallgatásra céloztam, persze azt sem nagyon hangosan csak ahogy még élvezhető.

2009. ápr. 5. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodt szívvel hallgathatod a szebbnél szebb zenéket,semmi baj nem lesz tőle.Jó babavárást
2009. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Köszi!
2009. ápr. 5. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!